Hacıhalil Mahallesi Atatürk Caddesi No: 55 / 1 Gebze - Kocaeli

Erken İngilizce (7-16 Yaş)

Erken İngilizce (7-16 Yaş)

Erken İngilizce ile IQ, EQ ve SQ Gelişiyor 

İngilizce eğitimi, doğru zamanda öğrencilere verilmesi gereken en önemli eğitimlerden bir tanesidir. Erken İngilizce eğitimi, öğrencinin ilerdeki eğitim hayatını büyük ölçüde değiştiren ve geliştiren bir şeydir. Hayatın her alanında başarının en temel belirleyicilerinden olan İngilizce konuşma ve yazma becerisi, küçük yaşlardan itibaren bireye aşılanmalıdır. Bu alanda profesyonel destek son derece önemlidir. Gebze İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursları bu anlamda öncü bir kurumdur. Bireyin IQ, EQ ve SQ yeteneklerini geliştiren İngilizce, bizim eğitim programlarımız ile bambaşka bir boyut kazanmaktadır.

Öğrenilen Dilin Kalitesi İçin: Erken İngilizce…

Erken yaşta edinilen bilgiler hayat boyu sizinle kalan bilgilerdir. Özellikle yabancı bir dil öğrenmek için taze ve işlenmemiş beyin her zaman avantajdır. Yabancı dil eğitim ve öğretiminde erken yaş son derece önemlidir. Öğrenilen dilin akıcılığı, öğrenilen dilin kalitesi, öğrenilen dilin kalıcılığı, öğrenilen dilin hayat ile entegresi, öğrenilen dilin zaman dili ile bağlantısı erken öğrenim açısından önem teşkil etmektedir. Gebze İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursları, Erken İngilizce eğitimini sunarken tüm bu maddelere son derece dikkat etmektedir. Bireyin seviyesine göre organize edilen eğitimler öğrenmeyi kolay hale getiriyor.

Dünya dilleri kategorisinde her alanda üst sırada olan İngilizce, hangi meslek dalında olursanız olun sizi ön plana çıkaran bir nitelik olarak durmaktadır. İngilizce, her birey için bir basamaktır. Ön plan çıkmanızı sağlayan, bir adım önde olmanızı sağlayan bir artıdır. Sosyal hayatın, eğitim hayatının ve iş hayatının kalitesini arttıran bir şeydir.

Erken İngilizce Metodu ile Sınırsız İngilizce…

Gebze İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursları, Erken İngilizce eğitiminin en sık uygulandığı kurumlardan bir tanesidir. Biz, İngilizce’nin önemini ve gerekliliğini sizlere her zaman anlatıyoruz. Uzman kadromuz ile her zaman en iyi eğitimi sunuyoruz. 7-15 yaş aralığındaki çocuklara eğlenceli bir eğitim planı oluşturuyoruz. Çocukları sıkmadan, zorlamadan en doğru öğretme metotları ile İngilizce eğitimi veriyoruz.

Hangi dili öğrenmek isterseniz isteyin, erken başlayan eğitim ile ilerleyen yıllarda kusursuz derecede İngilizce konuşabilir ve anlayabilirsiniz. Bilinçli ebeveynlerin çocuklarını bilinçli yabancı dil eğitimine yönlendirmeleri ve bunun için harekete geçmeleri son derece önemlidir. Biz, kurum olarak eğitimi ile sizlerin hizmetinizdeyiz. Erken İngilizce eğitimi asla ihmal edilmemesi gereken bir şeydir. Bu bir lüks değil; tam aksi bir ihtiyaçtır.

Eğitimlerimiz Hakkında Bilgi Almak için Hemen Formu Doldurun

HEMEN BİLGİ AL