Hacıhalil Mahallesi Atatürk Caddesi No: 55 / 1 Gebze - Kocaeli

Hazırlık Atlama

Hazırlık Atlama

Eğitim Oryantasyonunda Yeni Bir Soluk…

Hazırlık atlama, üniversitenin eğitim oryantasyonu olan, performans değerlendirme sistemidir. Üniversiteye yeni başlayan veya üniversite hayatına hazırlık okulu ile başlayan ve hazırlık atlama sınavına girecek olan her öğrenci için uygulanan bir sistemdir. Adaptasyon hızlandırmak amacı ile öğrencileri güdüleyen bir yöntemdir. Gebze İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursu ile bu süreç kusursuz bir şekilde ilerlemektedir. Bu alanda size rotanızı çizen kurumumuz, yüksek rakımlarda eğitiminize devam etmenizi sağlayacaktır.

Her üniversitenin eğitim stratejisine uygun olarak hazırlanan hazırlık programı, eğitim hayatına donanımlı ve hızlı bir başlangıç yapmanızı sağlayacaktır. Gebze İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursu birebir sunduğu eğitimlerde ‘’ sınav geçme’’ garantisi sunmaktadır. Hazırlık Atlama ile aralıksız bir üniversite hayatı sizleri beklemektedir.

Bilgi, Birikim ve Yeteneklerinizi Ölçün! 

Hazırlık atlama programıkişinin bilgi, birikim ve yetenekleri ile şekillenmektedir. Bu oryantasyon yani yönelme davranışı  başarılı bir geçiş için son derece önemlidir. Kayıp bir sene yaşamadan, eğitim ve öğrenim hayatına başlamak, bir adım öne geçmek için bu sınavı en doğru şekilde vermek gerekmektedir. Özellikle eğitim dili İngilizce olan bir okul için iyi seviyede İngilizce en temel gerekliliktir.

Gebze İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursu, sıvan mantığını, sınav sistemini, sınav tekniğini en etkili şekilde eğitim programlarına dahil etmektedir. Mesleki eğitimi yüksek, mesleki deneyimi fazla ve mesleki yeteneği ölçülebilir olan uzman bir kadro ile çalışan kurumumuz, üniversite hayatının ilk aşamasını sorunsuz bir şekilde atlatmanızı sağlayacaktır.

Sene Kaybetmeden Grafiğinizi Yükseltin! 

Hazırlık atlama, eğitim hayatının önemli bir noktasıdır. Eğer bilgili ve donanımlı bireyseniz bu durum sizin için avantaja dönüşür. Ancak yeterli donanıma sahip değilseniz, eğitim hayatına bir süre geç adım atarsınız. Bunun için en etkili ve en hızlı çözüm ise hazırlık atlamak için sunduğumuz eğitimlere katılmaktır.

Hazırlık atlama programı, seviyenizi üst ölçülere çıkartmak için ve üniversite hayatına erken başlamanız için son derece önemli bir eğitim programıdır. Bu sınavı geçmek hem psikolojik olarak hem de eğitim olarak sizi yükseltecektir. İngilizcede belirli bir ölçüye gelmek ve bilgi proporsiyonunu düzeltmek için Gebze İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursu ile hazırlık atlama programına dahil olabilir ve başarılı bir geleceğe adım atabilirsiniz.

Eğitimlerimiz Hakkında Bilgi Almak için Hemen Formu Doldurun

HEMEN BİLGİ AL