Hacıhalil Mahallesi Atatürk Caddesi No: 55 / 1 Gebze - Kocaeli

Sınav İngilizcesi

Sınav İngilizcesi

Sınav İngilizcesi ile Sınanmaya Son! 

Sınav İngilizcesi, hayatımızın en önemli sınav durakları arasındadır. İlkokul ile hayatımıza dahil olan ‘’sınav’’ kavramı bu dönemden itibaren her alanda karşımıza çıkan bir olgudur. İlkokul, ortaokul, lise, üniversitede aktif öğrencilik hayatımızın sınavlarını verirken; daha sonra mesleki sınavlar ile karşılaşırız. Bu bir ölçümlemedir. Standartlara uygun olup olmama, yetenekli olup olmama, bilgili olup olmama gibi pek çok yönde bizi ölçümleyen sınavlar vardır. Fakat her bireyin eğitim hayatındaki sınavlar, her zaman en önemli sınavlardır. Çünkü bu sınavlardaki başarılar, hayatımızın başarıları olarak görülür. Üniversite, bu sınav periyodundaki en önemli duraktır.

Korku, Endişe, Heyecan Yok Oluyor

Sınav İngilizcesi, üniversite hayatının önemli dönemeçlerindendir. YDS, TOEFL, IELTS sınavlarındaki başarı, önemli başarılardır. Gebze İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursu sizin için bu alanda yüksek başarılar vaad etmektedir. Biz, sizi tam donanımlı bir konsantrasyon ile tüm bu sınavlara en iyi şekilde hazırlıyoruz. Bilgi ve teorinin yanı sıra; heyecan, korku, endişe gibi psikolojik durumların da kontrolünü sağlayıp en başarılı sonucu almanızı sağlıyoruz. Mesleki anlamda köklü ve güçlü olan kurumumuz, eğitmenleri ile de fark yaratıyor! Sınav İngilizcesi, bilgi derecesini ölçümleyen bir sınavdır. Yeterlilik, anlama ve daha pek çok alanda ölçümleme yapan bu sınav, uzman bir kurum ile mutlak başarıyı garanti eder.

Eğitim Hayatınızın ABC’si; Sınav İngilizcesi…

Sınav İngilizcesi, başarının ölçüsünü sizlere sunmaktadır. İngilizce bilgisi yüksek olan bireyler, İngilizce ile ilgili her sınavı başarılı bir şekilde sonuçlandırabilir. İngilizce bilgisini ölçümleyen her sınav bu duruma dahildir.

YDS, ÖSYM tarafından gerçekleştirilen ve üniversiteye giriş için son derece önemli olan bir sınavdır. Bu anlamda doğru ve etkili bir çalışma sistemi ile hareket edilmelidir. Yine TOEFL, İngilizce bilgisini ölçümleyen en önemli sınavlardan bir tanesidir. Dünyanın pek çok noktasında uygulanan bir sınavdır. Bu sınavda sağlanan başarı, kariyeriniz için benzersiz ayrıcalıklar sağlayacaktır. Yüksek lisans, doktora, hazırlık okulu muafiyeti gibi pek çok alanda sizleri üst seviyeden başlatacaktır. Yurtdışında okumak istediğiniz zaman, sizi diğer insanlar ile denk konuma getirecektir. Sınav İngilizcesi, bu iki sınavın dışında IELTS için de son derece önemlidir. Tüm bu alanlarda başarılı olmak için, İngilizce bilgisinde yeterlilik düzeyine ulaşmak için en doğru yerdesiniz!

Eğitimlerimiz Hakkında Bilgi Almak için Hemen Formu Doldurun

HEMEN BİLGİ AL