Hacıhalil Mahallesi Atatürk Caddesi No: 55 / 1 Gebze - Kocaeli

İngilizce Konuşma Grupları

İngilizce Konuşma Grupları

Ingilizce Konuşma Grupları

İngilizce ’de Mükemmeli Arayanlar İçin: İngilizce Konuşma Grupları…

Gebze İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursu, uluslararası bir konuşma kulübü ile karşınızda! İngilizce konuşma grupları, İngilizce’nin pratik bir şekilde öğrenilmesini sağlayan benzersiz bir uygulamadır. Her dilin pratik kullanımı son derece önemlidir. Pratik, çoğu kez gramer bilgisinden  önde gelir. Gramer bilgisi ya da teorik bilgi İngilizce’nin öğrenilmesi için yeterli olan materyaller değildir. Herhangi bir dilin öğrenim

aşamasında ‘’ konuşma’’ son derece önemlidir. Hem iş hayatında, hem sosyal hayatta hem de eğitim hayatında İngilizce’yi akıcı bir şekilde konuşmak ‘’ pratik’’ yapmak ile mümkündür.

Etkili Bir İletişim, Etkili Bir Konuşma…

İngilizce konuşma grupları, mükemmeli arayanların, teoriyi harekete dökmesi ile gerçekleşen bir oluşumdur. Bu bir ritmin süreklilik gerektiren bir olgudur. İngilizce’de konuşma becerisi son derece önemlidir. Pek çok konuda kusursuz bilgiye sahip olsanız dahi, konuşma alanında yetersiz ve eksikseniz pratik açıdan bunun size bir katkısı olmayacaktır. Pek çok kişi, İngilizce’yi konuşurken, yanlış telaffuz etmekten çekinmektedir. Biz, Gebze İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursu olarak ilk önce bu algıyı kırıyoruz! Rahat olabileceğiniz, özgüvenli olabileceğiniz, çekinmeden konuşabileceğiniz bir ortam oluşturuyoruz.

İletişimin temel hali, kendini iyi ifade edebilmektir. Hangi dilde konuşursanız konuşun, doğru bir aksanla, doğru cümlelerle, akıcı bir şekilde konuşmak her zaman her alanda kendinizi göstermenizi sağlayacaktır. Hata yapmaktan korkmayın! Topluluklar önünde özgürce, çekinmeden konuşabilme yeteneği kazandıran konuşma grupları topluluğumuza dahil olun ve İngilizce alanında başarınızı daha da yükseltin.

Dünya’nın İletişim Ritmine Ayak Uydurun! 

İngilizce konuşma grupları, tarafımızdan sunulan en interaktif eğitim programıdır. Eğitim kadromuzdaki eğitmeler yabancı kişilerden oluşmaktadır ve bu son derece etkili bir uygulamadır. Bu etkili kadro ile iletişime geçmek istiyorsanız biz buradayız!

İngilizce konuşma grupları, Gebze İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursu’nın uzman, eğitimli, deneyimli, tecrübeli kadrosu tarafından asiste edilmektedir. İngilizce konuşma pratiği alanında küratör bir yapı sunan kurumumuz, fark yaratmanız için sizlere benzersiz ayrıcalıklar sağlamaktadır. İngilizce konuşma alanında her aşamayı ince bir şekilde şekillendiren kadromuz, yabancı hocalar eşliğinde sizlerle buluşmaktadır. Dünyanın en çok konuşulan diline hakim olmak için siz de hemen harekete geçin! Dünyanın iletişim ritmini yakalamak, kariyerinizi güçlendirmek, kişisel gelişimize katkı sağlamak için harekete geçin!

Eğitimlerimiz Hakkında Bilgi Almak için Hemen Formu Doldurun

HEMEN BİLGİ AL