Hacıhalil Mahallesi Atatürk Caddesi No: 55 / 1 Gebze - Kocaeli

Genel İngilizce

Genel Ingilizce

Genel İngilizce İle Her Detayı Öğrenin 

Gebze İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursları, (British Culture) kurguladığı “ öğretim şeması” ile profesyonel eğitim stratejileri geliştirip, bu stratejileri sizin hayal gücünüz, ihtiyaçlarınız ve beklentileriniz doğrultusunda şekillendirmektedir. İngilizce alanında yüksek kariyer hedefleyen her birey, Genel İngilizce eğitimi ile tanışmalıdır. Dil haritasında en yoğun kullanılan ve  her ülkede konuşulan İngilizce, diğer dillerin önemin de hızlandıran bir yapıdadır.

İngilizce, kolay öğrenilebilen bir dildir. İngilizcede kelimelerin herhangi bir cinsi yoktur. Gramer yapısı size Latin alfabesinin avantajlarını sunar. Sembolik bir dil olmadığı için, çizgiler ya da şekiller  yoktur.  Avrupa dilleri arasında öğrenimi hızlı ve kolay olan bir dildir. Gebze İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursları size özgürce konuşabileceğiniz, özgürce yazabileceğiniz bir dil armağan etmektedir.

Kusursuz Bir Aksan, Akıcı Bir Konuşma ve Benzersiz Bir Deneyim…

Genel İngilizce, tüm yönleri ile kavranması gereken bir dildir. Hem aksan olarak, hem cümle yapısı olarak hem telaffuz olarak… Kişisel gelişimin bir ölçüsü olarak gösterilen ve kendini geliştirmek ile doğru orantılı olan İngilizce, kariyerinizdeki ölçüyü de belirlemektedir. İş başvurusunda, yüksek lisans başvurusunda hatta staj başvurusunda dahi pek çok kurum İngilizce bilgisi ve yeteneğini şart koşmaktadır.

Hangi meslek grubunda olursanız olan, fakültenin hangi bölümünden mezun olursanız olan mutlaka öğrenilmesi gereken bir dildir. Öğrenme aşamasında yapılacak en doğru ve en önemli hamle ise doğru bir dil okulu ile çalışmaktır. Gebze İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursları ‘’ okuma, dinleme yazma ‘’ becerilerinizi mükemmel seviyeye getirirken en önemli aşama olan ‘’ konuşma’’ aşamasını da kusursuz bir şekilde öğretmektedir.

Her Çağın Anahtarı: İngilizce… 

İngilizce, her çağın anahtar dilidir. Ufkunuzu geliştiren, bakış açınızı zenginleştiren, eğitim hayatınızı yükselten, kariyerinize yol açan son derece önemli ve etkili bir dildir. Genel İngilizce ile her kapı size kolaylıkla açılacaktır. Dünya üzerinde 50’nin üzerinde ülkede 350-400 milyon kişinin konuştuğu İngilizce, size bambaşka bir ifade dili sunacaktır.

Genel İngilizce, hayatın her alanında size benzersiz ayrıcalıklar ve faydalar sağlayacaktır. Kişisel başarıların ya da kurumsal başarıların en büyük gücü iletişimdir. Kuvvetli ve çok yönlü iletişim kuran her kişi ya da kurum mutlak başarıya ulaşacaktır. Gebze İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursu, size bu başarının anahtarını sunmaktadır.

Eğitimlerimiz Hakkında Bilgi Almak için Hemen Formu Doldurun

HEMEN BİLGİ AL