Hacıhalil Mahallesi Atatürk Caddesi No: 55 / 1 Gebze - Kocaeli

İtalyanca

İtalyanca

Sıcak Bir Akdeniz Dili: İTALYANCA…

İtalya, büyülü bir ülke olarak pek çok insanın hayalini süslemektedir. Muhteşem bir doğaya sahiptir. Sanat anlayışı ve sanat eserleriyle dünyaya örnek olmuş, tarihi güzellikleri ile de konuşulan bir ülkedir. Avrupa’nın son derece önemlidir. Bir Akdeniz ülkesi olan İtalya, bu yönü ile Türkiye ile de sıcak bir etkileşim içindedir.

Etkileşim, iletişim ile doğru orantılıdır. Bu anlamda İtalyanca ülkemiz insanları için gerekli ve önemli bir dildir. Gebze İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursları, İtalyanca eğitimi ile bu hizmeti profesyonel bir şekilde sunmaktadır.  İtalyanca, Latin kökenli bir dildir. Dünya üzerinde fonetiği, aksanı en güzel en estetik olan dil gruplarında bir tanesidir. Düzgün bir telaffuz, gramer bilgisi ile son derece keyifli olan bir dildir.

60 Milyon Kişi İle Konuşun! 

Gebze İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursları,  İtalyanca eğitimi ile sizlerle… 60 milyon kişi tarafından konuşulan bu güzel dil, sizlere profesyonel eğitmenler eşliğinde en doğru şekilde öğretilmektedir. İş hayatında daha yüksek bir kariyer hedefiniz var ise, sosyal hayatta kişisel gelişim ve değişimi önemsiyorsanız, eğitim hayatınızda okumak istediğiniz dil İtalyanca ise bu eğitim sizi bambaşka bir yere taşıyacaktır.

Yüksek bir popülasyona sahip olan İtalyanca, sizi pek çok anlamda mutlu edecek bir dildir. Her dilin bir hikayesi ve zorluk derecesi vardır. Ancak yetenek, algı ve doğru eğitim ile öğrenilemeyecek hiç bir dil yoktur. Biz, kurum olarak tüm konsantrasyonumuzu daha çok dil öğretmek için en iyi şekilde öğretmek için en kalıcı şekilde öğretmek için çalışıyoruz. Her bir eğitmenimiz mesleki deneyimi olan, mesleki becerisi olan, mesleki yeteneği olan kişilerden oluşuyor.

Melodik Bir Dilin Ritmini Yakalayın 

Her bireyin dil öğrenmedeki hedefi ve sebebi başkadır. Bir filmi alt yazısız izlemek için, bir şirkette üst düzey yönetici olmak için, sosyal hayatta daha çok insan ile konuşmak, iletişim kurmak için, eğitim hayatında ilerlemek ve fark yaratmak için farklı diller öğrenmek mümkündür. Bu anlamda sebep ya da neden ne olursa olsun Gebze İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursları her zaman sizi üst düzey dil eğitimleri ile desteklemektedir. İtalyanca ya da başka bir dil… Profesyonel, kaliteli ve vizyon sahibi bir eğitim için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Eğitimlerimiz Hakkında Bilgi Almak için Hemen Formu Doldurun

HEMEN BİLGİ AL