Hacıhalil Mahallesi Atatürk Caddesi No: 55 / 1 Gebze - Kocaeli

Rusça

Rusça

Akıcı, Özgün ve Fonetik Bir Dil: Rusça…

Rusya, altyapısı, kaynakları, insan gücü ve daha pek çok özelliği ile dünyanın saygın ülkelerinden bir tanesidir. Aksan olarak da son derece akıcı ve hoş bir aksana sahiptir. Slav dilleri arasında en çok konuşulan dillerden birisi olan Rusça, Rus dili ve edebiyatında da dünyaya yön vermiş bir dile sahiptir. Tolstoy, Gorki, Puşkin ve daha pek çok dünya yazarı çıkartmış bir dildir. Rusça, beyin jimnastiği yapabileceğiniz interaktif bir dildir. Fonetiği ve artikülasyonu da son derece etkilidir. Yazıldığı gibi konuşulan bir dil olduğu için öğrenilmesi de zor değildir. Alfabesi kolay olan Rusça’nın gramer kısmında destek almak gereklidir. Rusça’nın en yaygın kullanıldığı ülkeler Rusya, Ukrayna, Kazakistan ve Belarus’tur.

Gebze İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursları size Rusça eğitiminde destek veren köklü ve güçlü bir kurumdur. İngilizce dışında diğer dünya dillerinde de eğitim veren kurumumuz, kozmopolit yapısını  her geçen gün geliştirmektedir.

Gramer Yapısı, Seçkin Alfabesi ile Büyülü Bir Dil…

Rusça, karmaşık bir alfabeye ve karmaşık dilbilgisi yapısına sahiptir. Bunu doğru bir şekilde çözümlemek için eğitim almak gerekir. İş hayatınızda, eğitim hayatınızda ve sosyal hayatınızda

bu dilin etkinliği büyüktür. Özellikle uluslararası şirketlerde çalışan bireyler için çok daha önemli bir dildir. Yine kurumsal şirketlerin çalışanlarının kişisel gelişimi için dolaylı olarak şirketin başarısı için de Rusça bilmek son derece önemlidir.

İngilizce, Almanca ve Fransızca gibi yoğun kullanılan dil, özellikle uluslarası iş ilişkilerinde son derece etkin bir role sahiptir. Son yıllarda Rusça’nın önemi daha da artmıştır. Ticari ilişkilerin yoğunluğu nedeni ile profesyoneller, öğrenciler ve daha pek çok topluluk bu dili öğrenmek için harekete geçmektedir.

Rus Dilinde Bir Kitap Okumak Ya Da Rus Dilinde Kariyer Yapmak…

Rus dilini öğrenerek, Rusça öğrenerek kendi dilinde kitaplar okuyabilirsiniz, turizm alanında aktif olarak çalışabilirsiniz, uluslararası bir firmadan üst düzey bir kişi olarak görev alabilirsiniz. Ülkemiz, turizm alanından popüler bir ülke olduğu için ve  Rus turist potansiyeli yüksek olduğu için Rusça bizim ülkemizdeki insanlar için önemli bir dildir. Gebze İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursları olarak; sizlere bu alanda hızlı ve etkili bir hizmet sunuyor; uzman kadromuz ve kurumsal alt yapımız ile Rusça’nın temel ve ileri düzey eğitimlerini veriyoruz.

Eğitimlerimiz Hakkında Bilgi Almak için Hemen Formu Doldurun

HEMEN BİLGİ AL