Hacıhalil Mahallesi Atatürk Caddesi No: 55 / 1 Gebze - Kocaeli

İspanyolca

İspanyolca

Dünya’nın Konuştuğu Dil: İspanyolca…

İspanya denildiği zaman birçok şey akla gelmektedir. Boğa güreşi, Flamenko, Salvador Dali, Kanarya Adaları ve daha pek çok şey… İspanya, etkileyici ve büyülü bir Avrupa ülkesidir. Son 10 yıldır ciddi bir göç almaktadır. Akdeniz ülkesi olması dolayısı ile Türk kültürüne de yakın bir yapıdadır.

Gebze İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursları bu güzel, etkili ve güçlü dilin eğitimini sizlere sunmaktadır. Tonlaması, fonetiği ve cümle yapısı ile son derece estetik bir dildir. İspanyolca; İspanya, Arjantin, Bolivya, Kolombiya, Küba, Şili, Ekvador, Filipinler, Meksika, Panama, Paraguay, Peru, Dominik Cumhuriyeti, Uruguay ve daha pek çok yerde konuşulan önemli bir lisandır.

Melodik Yapısı, Popülaritesi ve Havalı Aksanı İle  İspanyolca…

İspanyolca, İngilizce’den sonra en çok konuşulan dillerden bir tanesidir. Bu yönü ve bu durumu ile öğrenilmesi gereken, bilinmesi gereken önemli bir dildir. Biz, uzman kadromu ve profesyonel ekibimiz ile sizlere İspanyolca dil eğitiminde etkili bir hizmet veriyoruz.

Melodik yapısı, fonetiği, aksanı ile benzersiz bir dil olan İspanyolca, hem sosyal hayatınızda hem de iş hayatınızda size büyük kolaylıklar sunacaktır. Temel düzey ile başlayan ve sonrasında ileri düzeyde devam eden eğitim programımız sizlere benzersiz bir deneyim sunmaktadır. Kariyer için eğitim için sosyal hayat için bu güzel dili öğrenebilirsiniz.

Bir dil öğrenmek, aynı zamanda bir kültürü de öğrenmek demektir. 30 ülkede konuşulan bu dil yaklaşık 340-350 milyon kişi tarafından konuşulmaktadır. Bu son derece önemli bir sayıdır. Bu anlamda bu dilin öğrenilmesi hayatın her alanında size büyük bir kolaylık sağlayacaktır. Bu dili profesyonel bir şekilde konuşabilmek ise eğitim ile mümkündür. Gebze İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursları İspanyolca alanında size benzersiz bir eğitim sunmaktadır.

İspanyolca’ya Dair Her Şey…

İngilizce’yi etkili bir şekilde konuşan, akıcı bir şekilde konuşan bireyler için İspanyolca fark yaratmanızı sağlayacaktır. Bu durum İspanyolca’nın bir diğer güzel tarafıdır. İş hayatında, mesleki hayatta kariyer hedefi yüksek olan kişiler için dil bilmek son derece önemlidir. Özellikle dünyada yoğun olarak kullanılan dilleri bilmek çok daha fazla artı sağlayacaktır.

Gramer bilgisini geliştirmek için kelime haznesini arttırmak için bu alanda eğitim almak gerekli ve önemli bir hamledir. Gebze İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursları İspanyolca eğitimi ile en doğru hamleyi yapabilirsiniz.

Eğitimlerimiz Hakkında Bilgi Almak için Hemen Formu Doldurun

HEMEN BİLGİ AL